Ons team

Maak kennis met onze mensen op kantoor, die zich elke dag inzetten voor jou.
Interesse in een baan bij ons op kantoor? Kijk dan eens bij onze vacatures.

Benieuwd naar de mensen die het echte werk doen? Kijk dan hier.

dennis_versnel.jpg

Dennis Versnel
Business Manager

06 15 29 49 57
dennis@jackling.nl

rogier_perk.jpg

Rogier Perk
Projectmanager

06 31 96 85 27
rogier@jackling.nl

erik_mulder.jpg

Erik Mulder
Projectmanager

06 46 62 40 81
erik@jackling.nl

alex_vaneeden.jpg

Alex van Eeden
Projectmanager

06 19 01 35 70
alex@jackling.nl

paul_dinter.jpg

Paul Hesselt van Dinter
Projectmanager

06 21 14 28 29
paul@jackling.nl

maarten_deboer.jpg

Maarten de Boer
Vestigingsmanager

06 25 65 55 36
maarten@jackling.nl

lia_kloos.jpg

Lia van der Kloos
Business Controller 

  

jessica_steentjes.jpg

Jessica Steentjes
Financiële administratie

 

tanja_paassen.jpg

Tanja Maree - van Paassen
Financiële administratie

 

hans.jpg

Hans Hengstmengel
OPA JACkLING

 

miriam_torn.jpg

Miriam Torn
Office medewerker

 

laura_beers.jpg

Laura Beers
Online Marketing Manager

 

timo.jpg

Timo van Workum
Online marketeer