Ons team

Maak kennis met onze mensen op kantoor, die zich elke dag inzetten voor jou.
Benieuwd naar de mensen die het echte werk doen? Kijk dan hier.

dennis.jpg

Dennis Versnel
Business Manager

06 15 29 49 57
dennis.versnel@bowers.nl

maik.jpg

Maik Immerzeel
Vestigingsmanager

06 25 65 55 36
maik@jackling.nl

rogier.jpg

Rogier Perk
Projectmanager

06 31 96 85 27
rogier.perk@jackling.nl

Pasfoto_Erik.jpg

Erik Mulder
Projectmanager

06 46 34 20 21
erik.mulder@jackling.nl

Pasfoto_Paul.jpg

Paul Hesselt van Dinter
Projectmanager

06 21 14 28 29
paul@jackling.nl

hans.jpg

Hans Hengstmengel
OPA JACkLING

 

Pasfoto_Dyane.jpg

Dyane Spies
Projectmanager

06 46342021
dyane.spies@jackling.nl

lia.jpg

Lia van der Kloos
Business Controller

 

 

laura.jpg

Laura Beers
Online Marketing Manager

 

 

emma2.jpg

Emma Nota
Online marketeer & copy writer

 

 

jessica.jpg

Jessica Steentjes
Financiële Administratie

 

 

miriam.jpg

Miriam Torn
Office medewerker

 

 

Luus_website (20191212114909499).jpg

Luus Choufoer
Financiële administratie